Informujemy, że nasza placówka realizuje projekt pn. "Zorganizowanie , wyposażenie i prowadzenie pracowni do edukacji on-line dla dzieci uchodźców z Ukrainy".

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym projekcie.

Informacje na stronie głównej.

Mikołaj

ZIELONA WIOSENKA

Występ naszych małych przyjaciół z przedszkola prezentujących najbardziej kolorową porę roku.

Prace i osiągnięcia Pani Teresy


Życzenia Bożonarodzeniowe Pani Prezydent

19 grudnia 2022 r. nasi mieszkańcy otrzymali prezenty od św. Mikołaja. 

W imieniu pensjonariuszy serdecznie dziękujemy Pani Ewelinie za inicjatywę i chęć zaangażowania się w to wielkie dzieło miłosierdzia. 

Większości naszych podopiecznych życie nie rozpieszczało. Zamieszkanie w PDPS ukazało inny świat i innych ludzi ich otaczających. Dzisiejsze wydarzenie potwierdza fakt, że każdy człowiek jest dobry a pragnący dobra może je otrzymać od drugiego nawet nieznajomego. 

Z tej racji pragniemy wszystkim razem i każdemu z osobna podziękować.

Dziękujemy naszym darczyńcom: Pani Magdalenie z Krępca, Panu Tomaszowi z Lublina, Pani Aleksandrze z Lublina, Pani Dianie z Lublina, Państwu Gosi i Piotrowi z Dominowa, Pani Ani z Lublina, Pani Paulinie z Dęblina, Pani Katarzynie z Turki, Pani Annie z Elizówki, Państwu Justynie i Krzesimirowi z Lublina, Państwu Zofii i Markowi z Lublina, Państwu Marcelinie i Marcinowi z Lublina, Państwu Ilonie i Michałowi z Borzechowa, Pani Małgorzacie z Bełżyc, Państwu Barbarze i Piotrowi z Bełżyc, Pani Sylwii z Bełżyc, Państwu Ilonie i Markowi z Bełżyc, Państwu Paulinie i Pawłowi z Bełżyc, Pani Magdalenie z Wierzchowisk Górnych, Państwu Ewelinie i Wojtkowi z Bełżyc, Państwu Joannie i Pawłowi z Lublina, Państwu Kamili i Jackowi z Lublina, Państwu Agnieszce i Jarosławowi z Lublina, Państwu Joannie i Marcinowi z Lublina oraz Firmie Dignio Poland sp. z o.o. w Lublinie w osobach Panów Patryka, Jakuba, Mateusza, Marka, Yevheniia i Michała.

Jesteście wielcy!!!

Zamieściliśmy kilka fotografii autorstwa Pani Anety i Pani Lucyny z tego wydarzenia.Prawosławny Dom Pomocy Społecznej 

Diecezji Lubelsko - Chełmskiej

współrealizuje projekt dofinansowany 

z Funduszy Europejskich  „Zapewnienie bezpieczeństwa  i opieki pacjentom oraz personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych 

i hospicjów na czas Covid-19”. 

Wysokość grantu: 301 875,00